Edele Koran » Nederlands » Boeken » De veertig hadieth's van Annawawi

  • De veertig hadieth's van Annawawi

    Boodschapper van Allah - vrede zij met hem - zei: “Wie aan mijn gemeenschap veertig overleveringen overdraagt over zaken van hun godsdienst, Allah zal hem op de Dag der Opstanding voortbrengen in een gezelschap van rechtsgeleerden en theologen.

    Geschreven door : Aboe Zakrayah An-nawawie

    Nazicht : Aboe Abdellah Albelgiki

    Source : http://www.islamhouse.com/p/291565

    Download :De veertig hadieth's van AnnawawiDe veertig hadieth's van Annawawi

Willekeurige boeken

  • Is De Bijbel God's Woord?Dr. W.Graham Scroggie van het "Moody Bible Instituut" in Chicago, een van de meest prestigieuze Christelijke Evangelische missies ter wereld, geeft als antwoord op de vraag "is de Bijbel het woord van God?" (wat ook de titel van zijn boek is), het volgende antwoord:"Ja, de Bijbel is menselijk ,alhoewel sommigen, vanuit een ijver die niet overeenstemt met kennis dit hebben ontkend. Deze boeken ( de Bijbel) zijn door de dachten van mensen gegaan, zijn in mensentaal geschreven, zijn opgeschreven door mensenhanden , en herbergen in hun stijl de menselijke kenmerken.

    Geschreven door : Ahmed Deedat

    Nazicht : Aboe Abdellah Albelgiki

    Vertaling : Abdoel-Jabbar Vin Daven

    Source : http://www.islamhouse.com/p/344796

    Download :Is De Bijbel God's Woord?Is De Bijbel God's Woord?

  • De Drie Principes en zijn bewijzenDe Drie Principes en zijn bewijzen

    Geschreven door : Mohammed bin Abdoel-Wahhab

    Vertaling : Dioera Tachman Arwin

    Uitgever : De site van de Islamitische Universiteit in Madinah. http://www.iu.edu.sa

    Source : http://www.islamhouse.com/p/173049

    Download :De Drie Principes en zijn bewijzenDe Drie Principes en zijn bewijzen

  • De Authentieke Dogmatiek & wat daar tegenover staatSinds de authentieke `Aqiedah het fundament is van de Islam en de grondlegging van de Islamitische religie is het bekend met de bewijzen uit de Sharie`ah, vanuit het Boek en de Soennah dat iemands handelingen en uitspraken alleen correct en acceptabel zijn (bij Allah) wanneer zij voortvloeien vanuit een correcte `Aqiedah. Wanneer de `Aqiedah niet correct is dan is hetgene wat hieruit voortvloeit ongeldig.

    Geschreven door : Abdel Aziez bin Abdel Allah bin Baz

    Nazicht : Aboe Abdellah Albelgiki

    Source : http://www.islamhouse.com/p/339638

    Download :De Authentieke Dogmatiek & wat daar tegenover staatDe Authentieke Dogmatiek & wat daar tegenover staat

  • De God Die Nooit BestondDe God Die Nooit Bestond.

    Geschreven door : Ahmed Deedat

    Nazicht : Aboe Abdellah Albelgiki

    Vertaling : Rachid Mulder

    Uitgever : Coöperatieve Bureau voor Da'wa Rabwa In Riyadh

    Source : http://www.islamhouse.com/p/263737

    Download :De God Die Nooit BestondDe God Die Nooit Bestond

  • De wijsheden van ibn Alqayyim AljawziyyahIn dit artikel zijn wijsheden verzameld van de grote geleerde Ibn al Qayyim al-Jawziyyah (Geb. 691 / 1292 n. Chr. ) uit verschillende boeken die hij geschreven heeft.

    Geschreven door : Ibn Alqayiem Aljawzie

    Nazicht : Aboe Abdellah Albelgiki

    Source : http://www.islamhouse.com/p/326790

    Download :De wijsheden van ibn Alqayyim AljawziyyahDe wijsheden van ibn Alqayyim Aljawziyyah

Taal

Choose Sorah

Choose tafseer

Participate

Bookmark and Share